Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Môj doTERRA príbeh

MÔJ DŌTERRA PRÍBEH – MVDr. Marianna Tauferová, dōTERRA PLATINUM

Už 5 rokov som vášnivou používateľkou a nadšenou propagátorkou dōTERRA produktov, vďaka ktorým sme v našej rodine zásadne zmenili spôsob starostlivosti o zdravie i emočnú pohodu.

Už 2 roky spolupracujem pri budovaní dōTERRA podnikania so svojím manželom Ervínom.

Sme spolu dōTERRA Platinum a som nesmierne vďačná zakladateľkám – Martinke a Monike a ostatným dōTERRA priateľom za ich inšpirácie, motivácie a vzájomné obohacovanie. dōTERRA vďačíme v našej rodine i ja sama za veľa. Za nové možnosti, za stretnutia, skúšky i úlohy. Za zmeny, ktoré ma posúvajú vpred.

Uchvacuje a nadchýna ma liečivá sila a potenciál, ktoré príroda poskytla rastlinkám a ukryla do aromatických molekúl. Teším sa z vôní, ich účinku a z toho, že mám doma účinný a pri správnom používaní bezpečný nástroj na zvládanie zdravotných ťažkostí i ako ochranu a podporu v každodenných situáciách.

Esenciálne oleje a produkty dōTERRA sa stali súčasťou životného štýlu našej rodiny. Zdieľanie nadobudnutých skúseností a informácií je mojou prácou. Zdieľam a posúvam iným, čo ma zaujalo, čo som zakúsila, dozvedela sa, spoznala. Poodhaľujem druhým možnosti, ktoré dōTERRA ponúka.

Som vďačná spoločnosti dōTERRA, že ma štedro za túto prácu/vášeň odmeňuje.

Tento rok sa zúčastním spolu s manželom pre mňa už piatej európskej dōTERRA konferencie ( jeho prvá, ja som bola aj na 2 svetových v Utahu), kde som získala prvé a neskôr ďalšie hlboké vhľady do sveta voňavých esencií a ich mechanizmov účinku. Kde som "nacítila ducha" spoločnosti skrz vlastné senzory a vnútorné pocity z prejavov a príspevkov jej zakladateľov a inšpirovala sa od úspešných dōTERRA distribútorov a budovateľov, vďaka ktorých rôznorodosti som uverila, že aj vo mne je potenciál budovať a rozvíjať vlastný dōTERRA biznis.

Dnes spoločne s našim tímom, budovateľmi, zdieľateľmi a zákazníkmi sme dôkazom toho, že mať zdravie vo vlastných rukách, aktívne sa oň starať a pomáhať si prírodnými prostriedkami JE cestou k zdraviu, vitalite a väčšej zodpovednosti. Spolu prekonávame predstavu o tom, že naše zdravie leží výhradne v rukách lekárov, že poskytovateľom zdravia je len moderná medicína a že uzdravenie môžeme dosiahnuť len vďaka špeciálnym tabletkám a technológiám. Svoje zdravie tvoríme svojimi dennodennými návykmi a rozhodnutiami a je na nás, čo preň robíme.

A ako DōTERRA podnikateľka zároveň vidím a zažívam, že prekonať svoje bloky a pohodlie sa odráža na narastajúcej finančnej prosperite a lepšom zvládaní nových úloh a výziev.

Prajem Vám všetkým, s ktorými dōTERRA, jej produkty a poslanie rezonuje, nech sa Vám darí!

Majte sa voňavo – zdravo – prosperujúco????

MVDr. Marianna Tauferová


Dátum publikácie: 6. 5. 2019