Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

KURZ: AromaTouch Technika Bratislava (9. 2. 2019)

Lektorka Monika Baťková si pre Vás pripravila ďalší kurz AromaTouch. Ide o jedinečný kurz, ktorý zaujme každého, kto chce používať esenciálne oleje doma. Naučte sa techniku špeciálnej aplikácie 8 olejov, ktoré podporujú telo v štyroch rôznych oblastiach.

DETAIL KURZU:

Certifikovaný doTERRA kurz AromaTouch techniky určený profesionálom fyzioterapeutom, masérom, zdravotníkom ako aj laickej verejnosti zaujímajúcej sa o oblasť prírodného uzdravovania sa. Technika sa využíva nielen pri chrípke, na podporu imunity, pri bolestiach a zápaloch svalov a kĺbov, ale aj pri ťažkých pooperačných stavoch a úrazoch. Je vhodná ako pre malé deti, tak i pre mladšie a staršie ročníky.


Celodenný kurz vedie Monika Baťková , certifikovaná trénerka AromaTouch techniky.

Aromatouch technika: pomoc pri napätí a pomoc pri úľave od stresu; upokojenie bolesti svalov, povzbudenie, obnovovanie činnosti svalov a protizápalové pôsobenie, zlepšenie a čistenie cirkulácie; mobilizácia imunitného systému, celková homeostáza. Jedinečný proces pri ktorom je sympatický a parasympatický nervový systém vyrovnávaný a znovu naštartovaný. Úžasný zdravie podporujúci proces pre srdce, myseľ, telo a ducha. Prax jemných techník nanášania a aplikácie olejov na chrbát a nohy.

V tento deň sa neodporúča piť káva, alkohol, dokonca ani čaj z listov (bylinkový, ovocný môže byť), aby sa nezvyšovala toxicita a teda záťaž na organizmus, lebo s jedna aj o detoxikačnú techniku. KURZ ZAHŔŇA:

Odborný program vo forme prednášky s praktickými ukážkami, ucelené študijné materiály, sadu ôsmich olejov Aroma Touch techniky a DVD s technikou. Cena samotných olejov je takmer 140 Eur. Po vykonaní požadovaného počtu techník bude udelený Certifikát oprávňujúci v praxi vykonávať techniku Aroma Touch.


CENA KURZU: 150€. Platí sa vopred prevodom.PRINESTE SI ZO SEBOU:

deku/plachtu, pitný režim, písacie potreby, pohodlné oblečenie a prezutie

KURZ: AromaTouch Technika Bratislava

Detail podujatia

Dátum
9. 2. 2019
Čas
09:30 – 16:30
Miesto
Esenciálny servis, Bajkalská 25, 827 18 Bratislava
Cena
€ 150,00 (123,97 € bez DPH)