Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

KURZ: AromaTouch Technika Bratislava (29. 10. 2019)

Lektorka Monika Baťková si pre Vás pripravila ďalší kurz AromaTouch. Uskutoční sa v Bratislave (Vienna House Easy Bratislava Galvaniho ul 28, 82104 Bratislava, Slovakia) dňa 29.10.2019 . Tešíme sa na Vás!

DETAIL KURZU: 

Certifikovaný doTERRA kurz AromaTouch techniky určený profesionálom fyzioterapeutom, masérom, zdravotníkom, ako aj laickej verejnosti zaujímajúcej sa o oblasť prírodného uzdravovania sa. Technika sa využíva nielen pri chrípke, na podporu imunity, pri bolestiach a zápaloch svalov a kĺbov, ale aj pri ťažkých pooperačných stavoch a úrazoch. Je vhodná ako pre malé deti, tak i pre mladšie a staršie ročníky.

Celodenný kurz vedie Monika Baťková, certifikovaná trénerka AromaTouch techniky.

Aromatouch technika: pomoc pri napätí a pomoc pri úľave od stresu, upokojenie bolesti svalov, povzbudenie, obnovovanie činnosti svalov a protizápalové pôsobenie, zlepšenie a čistenie cirkulácie, mobilizácia imunitného systému, celková homeostáza. Jedinečný proces, pri ktorom je sympatický a parasympatický nervový systém vyrovnávaný a znovu naštartovaný. Úžasný zdravie podporujúci proces pre srdce, myseľ, telo a ducha. Prax jemných techník nanášania a aplikácie olejov na chrbát a nohy.

KURZ ZAHŔŇA:

Odborný program vo forme prednášky s praktickými ukážkami, ucelené študijné materiály, sadu ôsmich olejov Aroma Touch techniky a DVD s technikou. Cena samotných olejov je takmer 140 Eur. Po vykonaní požadovaného počtu techník bude udelený Certifikát oprávňujúci v praxi vykonávať techniku Aroma Touch.

CENA KURZU: 150€. Platí sa vopred.


PRINESTE SI ZO SEBOU:

deku/plachtu, pitný režim, písacie potreby, pohodlné oblečenie a prezutie

REGISTRUJTE SA TU

KURZ: AromaTouch Technika Bratislava

Detail podujatia

Dátum
29. 10. 2019
Čas
09:30 – 16:30
Miesto
Vienna House Easy Bratislava Galvaniho ul 28, 82104 Bratislava, Slovakia
Cena
€ 150,00 (125,00 € bez DPH)
Registrace
Kapacita této události je již naplněna. Pro více informací nás kontaktujte.