Preskočiť na obsah
Používaním webu vyjadrujete súhlas s využívaním cookies.

KURZ: AromaTouch Technika (3. 11. 2021)

Lektorka Martina Valníčková si pre Vás pripravila ďalší kurz AromaTouch. Uskutoční sa na Kremencova 5, 841 07 Bratislava dňa 3.11.2021 . Tešíme sa na Vás!

REGISTRÁCIA  VPRAVO NA STRÁNKE!

POZOR: Platba na mieste nebude možná, ten kto nemá zaplatenú prihlášku kartou alebo prevodom, sa nebude môcť kurzu zúčastniť!
Za pochopenie ďakujeme. 

DETAIL KURZU: 

Certifikovaný doTERRA kurz AromaTouch techniky určený profesionálom fyzioterapeutom, masérom, zdravotníkom, ako aj laickej verejnosti zaujímajúcej sa o oblasť prírodného uzdravovania sa. Technika sa využíva nielen pri chrípke, na podporu imunity, pri bolestiach a zápaloch svalov a kĺbov, ale aj pri ťažkých pooperačných stavoch a úrazoch. Je vhodná ako pre malé deti, tak i pre mladšie a staršie ročníky.

Celodenný kurz vedie Martina Valníčková, certifikovaná trénerka AromaTouch techniky.

Aromatouch technika: pomoc pri napätí a pomoc pri úľave od stresu, upokojenie bolesti svalov, povzbudenie, obnovovanie činnosti svalov a protizápalové pôsobenie, zlepšenie a čistenie cirkulácie, mobilizácia imunitného systému, celková homeostáza. Jedinečný proces, pri ktorom je sympatický a parasympatický nervový systém vyrovnávaný a znovu naštartovaný. Úžasný zdravie podporujúci proces pre srdce, myseľ, telo a ducha. Prax jemných techník nanášania a aplikácie olejov na chrbát a nohy.

KURZ ZAHŔŇA:

Odborný program vo forme prednášky s praktickými ukážkami, ucelené študijné materiály, sadu ôsmich olejov Aroma Touch techniky a DVD s technikou. Cena samotných olejov je takmer 140 Eur. Po vykonaní požadovaného počtu techník bude udelený Certifikát oprávňujúci v praxi vykonávať techniku Aroma Touch.

CENA KURZU: 150€.

REGISTRÁCIA  VPRAVO NA STRÁNKE!


PRINESTE SI ZO SEBOU:

deku/plachtu, pitný režim, písacie potreby, pohodlné oblečenie a prezutie 

KURZ: AromaTouch Technika

Detail podujatia

Dátum
3. 11. 2021
Čas
09:00 – 16:30
Miesto
Kremencova 5, 841 07 Bratislave
Cena
€ 150,00 (125,00 € bez DPH)
Kapacita
7 účastníkov
Registrácia
Kapacita tohto podujatia je už naplnená. Pro viac informácií nás kontaktujte.