Preskočiť na obsah
Používaním webu vyjadrujete súhlas s využívaním cookies.

KURZ: AromaTouch Technika (1. 12. 2021)

Lektorka Monika Baťková si pre Vás pripravila ďalší kurz AromaTouch. Uskutoční sa v Modre dňa 1.12.2021. Miesto konania upresníme pre informácie volajte Adriana Šéry 0905 790 906 Tešíme sa na Vás!

REGISTRÁCIA VPRAVO NA STRÁNKE!

Miesto konania upresníme pre informácie volajte Adriana Šéry 0905 790 906

POZOR: Platba na mieste nebude možná, ten kto nemá zaplatenú prihlášku kartou alebo prevodom, sa nebude môcť kurzu zúčastniť!
Za pochopenie ďakujeme.

DETAIL KURZU:

Certifikovaný doTERRA kurz AromaTouch techniky určený profesionálom fyzioterapeutom, masérom, zdravotníkom, ako aj laickej verejnosti zaujímajúcej sa o oblasť prírodného uzdravovania sa. Technika sa využíva nielen pri chrípke, na podporu imunity, pri bolestiach a zápaloch svalov a kĺbov, ale aj pri ťažkých pooperačných stavoch a úrazoch. Je vhodná ako pre malé deti, tak i pre mladšie a staršie ročníky.

Celodenný kurz vedie Monika Baťková, certifikovaná trénerka AromaTouch techniky.

Aromatouch technika: pomoc pri napätí a pomoc pri úľave od stresu, upokojenie bolesti svalov, povzbudenie, obnovovanie činnosti svalov a protizápalové pôsobenie, zlepšenie a čistenie cirkulácie, mobilizácia imunitného systému, celková homeostáza. Jedinečný proces, pri ktorom je sympatický a parasympatický nervový systém vyrovnávaný a znovu naštartovaný. Úžasný zdravie podporujúci proces pre srdce, myseľ, telo a ducha. Prax jemných techník nanášania a aplikácie olejov na chrbát a nohy.

KURZ ZAHŔŇA:

Odborný program vo forme prednášky s praktickými ukážkami, ucelené študijné materiály, sadu ôsmich olejov Aroma Touch techniky a DVD s technikou. Cena samotných olejov je takmer 140 Eur. Po vykonaní požadovaného počtu techník bude udelený Certifikát oprávňujúci v praxi vykonávať techniku Aroma Touch.

CENA KURZU: 150€.

REGISTRÁCIA VPRAVO NA STRÁNKE!


PRINESTE SI ZO SEBOU:

deku/plachtu, pitný režim, písacie potreby, pohodlné oblečenie a prezutie

KURZ: AromaTouch Technika

Detail podujatia

Dátum
1. 12. 2021
Čas
09:00 – 16:30
Miesto
Modra
Cena
€ 150,00 (125,00 € bez DPH)
Kapacita
6 účastníkov