Preskočiť na obsah
Používaním webu vyjadrujete súhlas s využívaním cookies.

Empowerment Day Slovakia 2023 Catalin & Elena Cimpoesu (9. 9. 2023)

Milé doTERRA-čky, milí doTERRA-ci!

Sme nadšení, že vás môžeme pozvať na podujatie, ktoré vám zmení život a sľubuje, že vás inšpiruje, motivuje a posilní, aby ste dosiahli nové výšky.

Predstavujeme vám našich vzácnych VIP hostí, Elenu a Catalina Cimpoesu z Rumunska, ktorí dosiahli úroveň Double Blue Diamond a majú najvyšší príjem v Európe.

S hrdosťou oznamujeme

Empowerment Day - Deň posilnenia!

**Aby ste si zabezpečili svoje miesto na Empowerment Day, kúpte si lístky tu: https://bit.ly/45S7viE.

Informácie o podujatí:Dátum: 9. september 2023

Čas: 10:00 - 18:00

Miesto: Crowne Plaza Bratislava, "London"

Adresa: Hodžovo námestie 2, 816 25 Bratislava

Slovakia Empowerment Day je jedinečné podujatie navrhnuté tak, aby vám poskytlo nástroje, znalosti a inšpiráciu, ktoré potrebujete na transformáciu vášho podnikania a dosiahnutie mimoriadneho úspechu. Tu je niekoľko presvedčivých dôvodov, prečo si túto neuveriteľnú príležitosť nemôžete nechať ujsť:

Poznatky od Eleny a Catalina Cimpoesu: ako držiteľov úrovne Double Blue Diamond zdolali výzvy, prekonali prekážky a dosiahli na svojej ceste vrchol úspechu. Podelia sa s vami o svoje neoceniteľné skúsenosti, stratégie, spôsob myslenia a tajomstvá, ktoré vám pomôžu odomknúť váš potenciál a vytvoriť si život plný hojnosti.

Exkluzívne príležitosti na nadväzovanie kontaktov: Empowerment Day spája podobne zmýšľajúcich ľudí z rôznych prostredí a ponúka vám jedinečnú príležitosť spojiť sa, spolupracovať a budovať silné vzťahy. Spojte sa s ostatnými účastníkmi, rozšírte svoju sieť a vytvorte si trvalé kontakty s jednotlivcami, ktorí zdieľajú vaše túžby.

Akčný plán: Naši prednášajúci vám poskytnú užitočné informácie a praktické techniky, ktoré môžete okamžite uplatniť vo svojom osobnom a profesionálnom živote. Vráťte sa z podujatia Empowerment Day vybavení vedomosťami, nástrojmi a stratégiami, ktoré vám pomôžu dosiahnuť pozitívnu zmenu a splniť vaše ciele.

**Aby ste si zabezpečili svoje miesto na Empowerment Day, kúpte si lístky tu: https://bit.ly/45S7viE.

**Kapacita je obmedzená, preto odporúčame rezervovať si miesto včas.

Tešíme sa, že vás privítame na Empowerment Day a spoločne sa vydáme na cestu transformácie. Buďte pripravení odomknúť svoj skutočný potenciál a vykročiť na cestu k úspechu.

Vstupné: 13€

Tešíme sa na vás!

Esenciálny servis team

Empowerment Day Slovakia 2023	 Catalin & Elena Cimpoesu

Detail podujatia

Dátum
9. 9. 2023
Čas
10:00 – 18:00
Miesto
Crowne Plaza Bratislava, "London"
Kapacita
150 účastníkov