Preskočiť na obsah
Používaním webu vyjadrujete súhlas s využívaním cookies.

Autumn Tour 2023 - Bratislava (14. 10. 2023)

Milé doTERRA-čky, milí doTERRA-ci!

Registrácia tu:

Na pódiu budú tieto témy po dvoch kolách pri stoloch:

1.doTERRA ako cesta zdravia (M. Baťková)

2. Prevencia prírodou prispieva k vyššej kvalite života (M. Začková)

3. Ako podporiť zdravé trávenie (D. Bezáková)

4. Zdravie mozgu a srdca je tiež v našich rukách (Helena Galová)

5. Tour kit - balíček (M. Začková)

6. Ako vám chutí život s dT (E. Gaalová a hostia)

7. Tombola

sprevádza R. Začka

Keď začínajú padať listy a počasie sa ochladzuje, príchod jesene je signálom, že sa chýli ku koncu ďalší rok. Naše podujatia na jeseň 2023 sú tu, aby nám pripomenuli, prečo prispôsobujeme svoje wellness zvyky meniacim sa ročným obdobiam, aby sme sa zosúladili s prírodou a pripravili sa zvnútra navonok na nadchádzajúce mesiace. Pre záverečnú vzpruhu, ktorá vás prenesie až do konca roka, sa podelíme o kľúčové produkty a tipy, aby vám pomohli zvládnuť sezónne výzvy, pripraviť myseľ na prácu a prijať nové a vzrušujúce vyhliadky. Celé je to o hľadaní ustálenej rovnováhy medzi prácou a oddychom...

Rovnováha a harmónia

Po letnej dovolenke môže byť návrat k rutine náročný, najmä v priebehu zostávajúcich mesiacov roka. Tieto podujatia sú tu, aby vám pomohli posilniť vaše sústredenie, zostať produktívny a pripomenuli vám, kedy si oddýchnuť. Preskúmame esenciálne oleje, ktoré podporujú koncentráciu a efektívnosť a poskytujú podporu pre celé telo, aby vzpružili myseľ, telo a celkové zdravie a pohodu. Objavíme tiež upokojujúce postupy a esenciálne oleje, aby doplnili čas, ktorý si vyhradíme pre seba. Keď sa zameriame na prítomnosť a odpútame sa od rýchlo plynúcich myšlienok a úloh, dokážeme ustáliť svoju myseľ a nájsť okolo nás rovnováhu.

Nováčikovia medzi esenciálnymi olejmi

Každý rok sa ľudia pridávajú k doTERRA, pretože naozaj milujú to, čo pre nich a ich rodiny dokážu produkty urobiť. Možno máte záujem spoznať doTERRA alebo si želáte podniknúť kroky, aby ste vytvorili životný štýl v znamení zdravia a pohody, ktorý vám poslúži čo najlepšie. Bez ohľadu na vaše túžby, všetko čo potrebujete, je niekto, kto vo vás bude veriť, aby vás viedol pri vašom napredovaní. To vám môžeme ponúknuť na týchto podujatiach. Je to vaša príležitosť zistiť viac o kultúre a komunite doTERRA vo vašej lokálnej oblasti a spojiť sa s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi, ktorí chcú žiť a deliť sa o účinky esenciálnych olejov.

Podujatia podľa trhu

Väčšina našich európskych trhov usporadúva rozmanité, interaktívne podujatia buď osobne, alebo online. Členovia sa rok čo rok vracajú, aby načerpali čerstvé zážitky v očakávaní najnovšieho vzdelávania o esenciálnych olejoch a osviežili svoj životný štýl v duchu zdravia a pohody. Možno sa k nám pridávate po prvýkrát a hľadáte inšpiráciu pre ďalší krok na vašej ceste s doTERRA. Sme tu, aby sme vám pomohli! Počúvajte, pýtajte sa a učte sa od skúsených lídrov doTERRA, ktorí sú pripravení pomôcť vám vrátiť sa do víru udalostí práve včas na jeseň.

Osobné podujatia

Vieme, že sa veľmi radi delíte o skúsenosti osobne podobne ako my, čo je dôvodom, prečo sme nadšení, že sa na niektorých živých podujatiach spolu stretneme. Energia a nadšenie komunity doTERRA sú dlhotrvajúce! Vytvoríte si vzácne spomienky, získate nových priateľov a odnesiete si so sebou skúsenosť zo živého podujatia.

Vezmite si so sebou vaše potvrdenie o registrácii (môže byť vo vašom telefóne).

Príďte 15 až 20 minút pred začiatkom podujatia, aby ste sa mohli zapísať.

Usmernenia v súvislosti s COVID-19: Vezmite, na vedomie, že ak sa zúčastňujete podujatia osobne, mali by ste dodržiavať platné miestne usmernenia vlády v regióne, kde sa podujatie koná.

Tým, ktorí sú nadšení zúčastniť sa živých osobných podujatí odporúčame, aby sa zaregistrovali čo najskôr a vyhli sa tak sklamaniu!

Účasť na podujatí, na ktoré ste sa registrovali, sa požaduje na to, aby ste mali nárok na žrebovanie cien.

Ceny lístkov na osobné podujatia naživo sa líšia v závislosti od podujatia, ktoré si vyberiete.

Žrebovanie cien

Keď sa zaregistrujete na podujatie naživo alebo online na Eventbrite*, máte nárok byť zaradený do žrebovania cien, v ktorom môžete vyhrať produkty spoločnosti doTERRA! Žrebovanie cien je výhradne určené pre tých, ktorí sa zúčastnia podujatia, osobne alebo online, a víťaz bude oznámený naživo. Pripomíname, že každý účastník môže byť zapísaný iba raz. Tento zápis je neprenosný, nemožno ho zameniť ani priradiť mu peňažnú hodnotu.

*Do žrebovania cien budú zaradení len tí, ktorí sa zaregistrujú do stanoveného konečného termínu. Konečné termíny na zápis a ukončenie registrácie sú podrobne uvedené na každej registračnej stránke. Aby ste mali nárok na žrebovanie cien, musíte sa zúčastniť podujatia osobne alebo online.

Tešíme sa na vás!

Esenciálny servis team

Autumn Tour 2023 - Bratislava

Detail podujatia

Dátum
14. 10. 2023
Čas
10:00 – 16:00
Miesto
Crowne Plaza Bratislava, an IHG Hotel 2 Podchod Hodžovo námestie 816 25 Bratislava
Cena
€ 10,00 (8,33 € bez DPH)