Preskočiť na obsah
Používaním webu vyjadrujete súhlas s využívaním cookies.

Horúca letná akcia (5. 6. 2024)

Horúca 3-mesačná letná akcia pre ľudí, ktorí chcú zažiť svoje zdravie naplno. Fyzicky aj emočne.

Konečne máš príležitosť zažiť skutočné zlepšenie zdravotného stavu, bez chémie, toxicity či napodobňovania prírody. Ak si unavený z neustálych zdravotných problémov, plytkého spánku, nedostatku energie či zvyšujúcej sa úrovne stresu, je čas na zmenu. Esenciálne oleje doTERRA nielen poskytujú bunkám úľavu od toxicity, pomáhajú ich regenerovať a prinavrátiť k ich pôvodnému účelu, ale ty ich účinok môžeš skutočne pocítiť, ak ich budeš používať tri mesiace. Nestačí len zobudiť draka (občas si dať olej), treba ho poraziť (tri mesiace denno-denného používania). Ak chceš zažiť skutočnú obnovu svojho zdravia, nie je lepší čas ako teraz. Zdravotne, aj finančne.

Oslov doTERRA konzultanta, na naplánovanie si svojho osobného trojmesačného olejového protokolu a otvor si účet v doTERRA. Aby si opäť mohol pocítiť plnosť pohybu (ak máš bolesti), vychutnal si jedlo bez ťažkostí (ak máš tráviace ťažkosti), nadýchal sa čerstvého vzduchu bez slzavého údolia (ak máš alergie), a to je len zopár príkladov.

1. Akcia doTERRA pre nových členov - akcia 100-100-100

V mesiaci jún si otvor veľkoobchodný účet za minimálne 100 PV (cca 130 €), v mesiaci júl si urob ďalšiu (vernostnú) objednávku za min. 100 PV (dostaneš 10% späť v bodoch) a tretí mesiac si môžeš zaplatiť svoju objednávku z poukážky ktorú dostaneš od doTERRA, v hodnote 100 PV (bodov) (cca 100 €). A čo ak to nie je všetko?

2. K tomu Akcia Esenciálneho servisu 2x 100 - kniha ADVANCED OIL MAGIC

s viac ako 600 olejovými protokolmi v hodnote 37,80 € zdarma. Potom, čo si si urobil objednávku v júni a nastavil cez vernostný program aj júlovú objednávku na kartu, obe nad 100 PV, dostaneš od Esenciálneho servisu túto knihu riešení na zdravotné ťažkosti, voláme ju olejová biblia.

3. K tomu Akcia Esenciálneho servisu pre existujúcich neaktívnych členov 2 x 100 - kniha ADVANCED OIL MAGIC -

získaš ju, keď si reaktivuješ svoju vernostnú objednávku na dva po sebe idúce mesiace v mesiacoch jún, júl, august (napr. jún a júl alebo júl a august) a urobíš objednávky LRP za 100 v oboch mesiacoch. Akcia platí len ak neaktivita na účte bola 4 mesiace a viac (posledná objednávka v januári alebo dávnejšie).

4. K tomu Akcia Esenciálneho servisu- pre registrátorov -

pomôž trom (3) tebou zaregistrovaným ľuďom získať knihu zdarma podľa akcií hore a budeš za to odmenený sadou On Guard produktov:
On Guard čistič, On Guard mydlo, On Guard zubná pasta v hodnote 56 €.


Podrobné pokyny:

Akcia pre nových členov

Teraz máš možnosť stať sa súčasťou rastúcej komunity Esenciálny život, kde sa menia životy k lepšiemu. Stačí sa zapojiť do Akcie 100-100-100 a posunúť svoje zdravie na novú úroveň. A navyše, získaš k tomu skvelé darčeky! Akcia platí na obdobie jún, júl a august 2024.

Čo treba urobiť?

1.Oslov svojho priateľa/konzultanta, ktorý ti doTERRA oleje predstaví. Získaj od neho odporúčania-osobný zdravotný protokol na tri mesiace bezplatne, na zlepšenie svojho zdravotného stavu.

2. Otvor si svoj veľkoobchodný účet v doTERRA so 100 a viac PV (cca 130 €), pričom hneď máš 25% zľavu.

V prípade, že tvoja objednávka bude za 200PV (cca 240), dostaneš ako darček zmes Salubelle v hodnote 96. Táto najvzácnejšia zmes je plná tých najluxusnejších olejov ako ruža, myrha, santal, kadidlo, levanduľa, slamienka. Po nich budeš nielen voňavá/ý a krásna/y, ale zlepší sa ti štruktúra pleti, zjemnia sa vrásky, zlepší sa hojenie a cirkulácia. Stačí naniesť malé množstvo na tvár po aplikácii svojho obľúbeného prírodného masla či krému na pleť a budeš mať k dispozícii luxusný kozmetický krém, ktorý by normálne stál stovky Eur. Každý známy si tú zmenu všimne!

3.Za pomoci svojho konzultanta si nastav vernostnú objednávku LRP na mesiac júl 2024 v hodnote 100 a viac PV a získaš knihu Advanced Oil Magic v slovenčine, v hodnote 37,80€.

4. Druhý mesiac si podľa zdravotného protokolu objednaj oleje za 100PV (objednávka automaticky zbehne v želaný termín z uloženej karty podľa bodu 3.)a dostaneš od doTERRA kredit 100PV ako darček , ktorým si môžeš preplatiť svoj tretí mesiac olejov z protokolu. Body na tvoj účet budú pripísané po 15-tom auguste. (V prípade že chceš využiť len PV(body), nekombinuj to s platbou z kreditnej karty.) Pýtaj sa svojho konzultanta na výhody a podmienky vernostnej objednávky, ktorá sa môže zrušiť kedykoľvek, bez akýchkoľvek poplatkov.

5.Počas troch mesiacov sa vzdelávajv našej olejovej univerzite a získaj certifikát olejového domáceho experta v hodnote 300 úplne zdarma.

Celková tvoja investícia do zdravia je cca do 300 €, k tomu celkové darčeky mimo bezplatného vzdelávania sú v hodnote 137,80 €.
Nikdy to nebolo výhodnejšie!

Preto neváhaj a otvor si svoj účet v doTERRA ešte dnes. Lebo najviac získaš tým, že pravidelným používaním esenciálnych olejov počas troch mesiacov sa ti zmení imunita, vitalita, mentálne aj fyzické zdravie. A to je nevyčísliteľné. A k tomu darčeky.

Inšpiruj sa na svojej ceste jedným z našich registračných balíčkov. (Linky dole)

Akcia platí len pre vybrané tímy. Pre ďalšie informácie kontaktujte svojho olejového konzultanta.

Akcia pre reaktivovaných členov

Ak tvoja posledná objednávka bola v januári 2024, alebo dávnejšie, práve teraz je ten správny čas obnoviť si svoju LRP objednávku a podporiť svoj zdravý životný štýl. Akcia 2x100 je práve pre teba. Obnov si svoju vernostnú objednávku LRP na dva mesiace za 100+ PV počas troch letných mesiacov (v júni a v júli alebo v júli a auguste) a získaš olejovú bibliu Advance Oil Magic pre seba alebo ako darček pre niekoho, na kom ti záleží.
O svoj darček sa prihlás do 15. septembra cez formulár.

https://forms.gle/TgP1BmCPcfQ3yrLM6

Akcia pre registrátorov

Pomôž ľuďom zažiť zlepšenie zdravia a buď za to odmenený. Ak v mesiacoch jún, júl, august 2024 pomôžeš trom (3) ľuďom otvoriť si účet v doTERRA (vysvetli im akciu 100-100-100 a aby im zbehla platená objednávka za august mimo bodov, len ak si to želajú) a/alebo obnoviť si objednávky podľa akcií hore, pričom tvoja vernostná objednávka počas týchto mesiacov je minimálne 100 PV, získaš darček sadu On Guard produktov: On Guard čistič, On Guard mydlo, On Guard zubná pasta.
O svoj darček sa prihlás do 15.septembra cez formulár.

https://forms.gle/JZJfwxiG7tvMtPuU8

(obrázok)

S láskou a vierou vo vašu premenu,

Tipy pre registračné balíky pre Horúce Leto 2024

Zdravie a odolnosť

Podpora travenia

Pokoj a harmónia

Sezónne zdravie

Sada pre športovcov

Ženské zdravie a zdravie kostí

Váš tím Esenciálny život


Horúca letná akcia

Detail podujatia

Dátum
5. 6. 2024
Čas
00:00 – 00:00
Miesto