Preskočiť na obsah
Používaním webu vyjadrujete súhlas s využívaním cookies.

dōTERRA Ancient Oils Collection

  • 190,00 € (158,33 € bez DPH)
  • ks

dōTERRA Ancient Oils Collection

1 set

Popis

Zbierka doTERRA Ancient Oils Collection je inšpirovaná kontúrami, kultúrami a národmi dávnej minulosti, od piesku Sahary po rozľahlé pralesy a nekonečnej modrej oblohy. Kolekcia obsahuje šesť éterických olejov používaných najdôležitejšími ľuďmi na svete, pokiaľ ide o ich prínos pre zdravie a zlepšenie pohody v staroveku. Potešte sa týmito podmanivými olejmi.

Myrrh Commiphora myrrha 5 ml: Starodávne záznamy ukazujú, že Myrrh bol považovaný za taký cenný, že sa občas vážil v zlate. Myrha sa v dejinách používala v parfémoch a pri náboženských obradoch a pre svoje vnútorné a vonkajšie zdravotné výhody.

Kadidlo Boswellia carterii, Boswellia sacra, Boswellia papyrifera, Boswellia frereana 5 ml: Babylončania a Asýrčania okrem svojej slávy v Novom zákone spálili kadidlo aj pri náboženských obradoch a starí Egypťania používali na upokojenie kadidlovú živicu vo všetkom - od parfému po salvy. koža.

Galbanum Ferula galbaniflua 5 ml: Egypťania používali Galbanum na kadidlo a balzamovanie. Rímska a grécka civilizácia ju používali v kozmetických výrobkoch a voňavkách. Hippokrates ho používal pre svoje ďalšie výhody. Galbanum bol dokonca spomenutý v Biblii.

Yzop Hyssopus officinalis 2,5 ml: Yzop, člen rodiny mäty, bol považovaný Grékmi aj Hebrejmi za posvätnú bylinu. Viackrát sa o ňom hovorí v Starom zákone a je známy ako jedna z najstarších bylín používaných ľuďmi.

Cistus Cistus ladaniferus 5 ml: Používanie Cistu ako parfému a kadidla bolo známe aj v biblických dobách ako Rock Rose, Sun Rose, Rose of Sharon a Labdanum. Po celé storočia sa Cistus používal počas meditácie a na ďalšie výhody.

Myrta obyčajná Myrtus communis 5 ml: Myrta obyčajná, tiež známa ako korzické korenie, sa používa už tisíce rokov ako symbol lásky, cti, šťastia a štedrosti. Jeho výhody boli dobre známe už v roku 600 p.n.l. V Biblii sa používala pri očistných obradoch.

Návod na použitie

Difúzia: Použite tri až štyri kvapky do difuzéra podľa vášho výberu.

Topické použitie: Naneste jednu až dve kvapky na požadované miesto. Zrieďte nosičovým olejom, aby ste minimalizovali citlivosť pokožky. Ďalšie preventívne opatrenia nájdete nižšie.

Upozornenia

Možná citlivosť pokožky. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ak ste v starostlivosti lekára, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornými ušami a citlivými oblasťami. Galbanum, Yzop, Cistus, myrtka obyčajná: Nie je určené na vnútorné použitie.


dōTERRA Ancient Oils Collection #1