Preskočiť na obsah
Používaním webu vyjadrujete súhlas s využívaním cookies.

Zendocrine® Detoxification Complex

  • 30,00 € (25,00 € bez DPH)
  • ks

Zendocrine® Detoxification Complex

60 veggie caps

Hlavné výhody

Podporuje zdravé čistiace a filtračné funkcie pečene, obličiek, hrubého čreva, pľúc a pokožky *

Podporuje normálne detoxikačné funkcie čistiacich orgánov *

Popis

doTERRA Zendocrine je patentovaná zmes celozrnných výťažkov vyvinutá na podporu zdravých čistiacich a filtračných funkcií pečene, obličiek, hrubého čreva, pľúc a pokožky. * Každý celozrnný botanický extrakt bol vybraný špeciálne na podporu kapacity orgánov, ktoré obidve poskytujú ochranné čistiace a filtračné funkcie pre telo a na podporu vlastnej schopnosti orgánu zbaviť sa uložených toxických odpadových látok. * Zendocrine tiež používa systém na podporu enzýmov na pomoc pri vstrebávaní extraktu z celého jedla a je balený v zeleninovej kapsule bez SLS.

Návod na použitie

Užívajte 2 kapsuly denne, jednu každé ráno a večer. Pre zaistenie optimálneho prínosu zabráňte zvýšenému toxickému zaťaženiu vašich orgánov prostredníctvom prísunu potravy znížením množstva potravín pripravovaných s umelými farbivami, konzervantmi a sladidlami a zvýšením spotreby čistej vody po celý deň. Výhody lieku Zendocrine je možné zvýšiť používaním prípravkov Zendocrine Blend alebo Softgels.

Upozornenia

Tehotné alebo dojčiace ženy a ľudia so známym zdravotným stavom by sa mali pred použitím poradiť s lekárom. Neobsahuje zložky vyrobené zo zvierat.

Zendocrine® Detoxification Complex #1