Preskočiť na obsah
Používaním webu vyjadrujete súhlas s využívaním cookies.

Zľava 50% - dōTERRA Chocolate Protein

  • 22,25 € (18,54 € bez DPH)
  • ks

dōTERRA Chocolate Protein

20 porcií

Zdá sa, že v dnešnej dobe všetci hovoria o bielkovinách, ale môže byť skľučujúce a mätúce zoradiť všetky možnosti, ktoré obsahujú bielkovinový prášok, na trhu a vedieť, ktorý zdroj by mal byť vášmu telu správny. Misia doTERRA pokračovať v tom, čo je Pure, sa prenáša na všetky výrobky vrátane vedecky študovaných prísad získaných s cieľom formulovať ponuku kvalitných proteínov doTERRA.

Hlavné výhody

Prémiové proteínové zmesi

Prírodné arómy, sladené mníchovým ovocím a stéviou

Vyvážený profil aminokyselín potrebný na zvýšenie energie a zvýšenie výdrže *

Pomáha kontrolovať chuť do jedla *

Poskytuje telu potrebné živiny potrebné na produkciu ATP *

Podporuje rast a regeneráciu svalov *

Bez GMO, lepku, sóje a hormónu RBST

Popis

Aj keď sme opatrní, čo do svojej stravy dávame do tela a zámerne ich dávame do stravy, nemusíme prijímať dostatok určitých živín, napríklad bielkovín. doTERRA Proteíny boli špeciálne vyvinuté na doplnenie oblastí modernej stravy, ktoré nedosahujú dostatočné množstvo energie pre naše telo. Bielkoviny sú dôležitou makroživinou a sú rozhodujúce pre budovanie svalov, riadenie chuti do jedla a pomoc telu pri zotavení po tréningu. * Bielkoviny sú tiež potrebné na to, aby dodali telu energiu a vytrvalosť pri vykonávaní funkcií, ako je tvorba buniek, a podpora zdravej reakcie imunitného systému. * Zníženie spotreby cukru je tiež dôležitým aspektom zlepšenia vášho stravovania a celkového zdravia. doTERRA Proteín je bez cukru a vynikajúci nástroj na použitie pri keto alebo iných diétach s vysokým obsahom bielkovín a nízkym obsahom sacharidov.

Srvátkový proteín doTERRA obsahuje 21 gramov prémiovej proteínovej zmesi od kráv kŕmených na pastvinách, ktoré vám pomôžu dosiahnuť odporúčanú dennú dávku bielkovín a udržať vaše telo v optimálnej kapacite. Srvátka je jedným z výživovo najkompletnejších proteínov a je ľahko stráviteľná bez plynov a nadúvania. Ako bonus navyše každá porcia obsahuje tiež 7 gramov vlákniny, ktorá pomáha riadiť chuť do jedla a pomáha celkovému zdraviu tráviaceho traktu. * Proteín doTERRA, ktorý je formulovaný bez GMO, lepku, sóje a hormónu RBST, ponúka kvalitné prísady, ktoré od vás očakávajú pri podpore zdravého životného štýlu. doTERRA Proteín je prírodne sladený mníchovým ovocím a stéviou a je k dispozícii v čokoládovej a vanilkovej príchuti. Ak získavate svoj proteín z látok, vyberte si zdroj, ktorému môžete dôverovať, spoločnosť, ktorej samotný názov - doTERRA - hovorí za všetko: Dar zo Zeme.

Využitie produktu

Pri iba okolo 150 kalóriách sú proteínové koktaily doTERRA ideálne na miešanie do vašich vlastných výtvorov. Chute sú samy o sebe lahodné a krémové, ale sú dostatočne neutrálne, aby pridali ovocie, zeleninu, adaptogénne zmesi alebo akékoľvek ďalšie bonusy, ktoré pridáte do svojich každodenných wellness smoothies. Užívajte si každý deň palivo pre svoje telo a podporu rastu a regenerácie svalov. *

Návod na použitie

Zmiešajte jednu odmerku doTERRA Proteínu s 8 unciami vody alebo preferovanou voľbou mlieka, až kým nebude hladká a krémová. Pridajte ovocie a zeleninu pre väčšiu chuť a výživu. Pre jedinečnú chuť zmiešajte jednu kvapku vášho obľúbeného éterického oleja doTERRA.

Upozornenia

Uchovávajte mimo dosahu detí. Tehotné alebo dojčiace ženy a osoby so známym zdravotným stavom by sa mali pred použitím poradiť s lekárom. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste.

video:

https://www.youtube.com/watch?v=QEdIaa1FNcs&t=2s

Zľava 50% - dōTERRA Chocolate Protein #1