Preskočiť na obsah
Používaním webu vyjadrujete súhlas s využívaním cookies.

Zľava 50% - Madagascar Vanilla

Madagascar Vanilla - Vanilla planifolia

Známa a nostalgická. Sugestívna a romantické. Vanilka, cenená už od čias starých Aztékov a často používaná v parfumoch, je jednou z najobľúbenejších vôní na svete a jednou z najdrahších na výrobu.

Aromatický popis:

Bohaté, krémové, sladké

Ingrediencie:

Frakcionovaný kokosový olej a vanilka Absolute

Hlavné zložky:

vanilín


Popis

Vytrvalá popínavá liana, ktorá dorastá až do výšky 75 stôp, rastlina Vanilla planifolia patrí do čeľade orchideí so žlto-bielymi kvetmi, ktoré produkujú struky alebo fazuľa bez zápachu. Kvety rastlín musia byť ručne opelené a trvá tri až štyri roky, kým rastlina vanilky začne produkovať fazuľa, ktorá sa musí zbierať ručne. Zrnká potom prechádzajú časovo náročným a prácnym procesom, ktorý im umožní plne rozvinúť ich vôňu a chuť. Potom sa zrná pomelú na malé kúsky a na uchovanie prirodzenej vanilkovej arómy sa v dvojkrokovom extrakčnom procese používa stlačený CO2, ktorý zachytáva aromatické zložky z bôbov, aby sa vytvorilo absolútne. Tento absolútny kombinujeme s frakcionovaným kokosovým olejom a výsledkom je doTERRA Madagaskarská vanilka. Naplňte svoj domov upokojujúcou mágiou pridaním madagaskarskej vanilky do svojej obľúbenej zmesi difuzéra. Doprajte svojej rannej káve, čaju alebo smoothie nádherne jemnú chuť len s nádychom madagaskarskej vanilky. Použite ako podmanivú osobnú vôňu alebo pridajte pár kvapiek do kúpeľového oleja či telového mlieka a vychutnajte si luxusné chvíle pri vdychovaní nádhernej vône madagaskarskej vanilky.


Aplikácia:

Difúzujte pridaním do obľúbeného CPTG® esenciálneho oleja alebo zmesi olejov.

Pridajte kvapku do nápoja podľa vlastného výberu.

Používajte ako osobnú vôňu.

Pridajte pár kvapiek do teplého kúpeľa.

Zmiešajte do hydratačného telového mlieka.

Návod na použitie:

Miestne použitie: Naneste jednu až dve kvapky na požadované miesto. Zrieďte s nosným olejom, aby ste minimalizovali akúkoľvek citlivosť pokožky. Pozrite si ďalšie bezpečnostné opatrenia nižšie.


Difúzia: Pridajte dve až tri kvapky do vašej obľúbenej zmesi esenciálnych olejov.

Vnútorné: Pridajte jednu kvapku do nápoja.

Upozornenia:

Možná citlivosť pokožky. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ste pod dohľadom lekára, poraďte sa so svojím lekárom. Vyhnite sa kontaktu s očami, vnútornými ušami a citlivými oblasťami.

Zľava 50% - Madagascar Vanilla #1